Przejdź do treści

Witaj.

Cieszymy się,
że jesteś tutaj

Fundacja Varietae | 2023 DISCOVER THE PASSION

FUNDACJA VARIETAE

Odkryj Pasję

w różnorodności naszych działań

Czas spędzony z dzieckiem jest bezcenny. Twoja córka, syn nie potrzebuje kolejnego zestawu klocków czy gry komputerowej. Potrzebuje Twojej uwagi, uśmiechu i docenienia tego jak radzi sobie w różnych sytuacjach życiowych.
Najcenniejszym prezentem jest Twój czas i właśnie dlatego nasze projekty skupiają się na tym, abyś mógł podarować go dziecku w atrakcyjnej formie.   

Poznaj nas lepiej

Co OFERUJEMY

Stawiaj żagle,

gdy wieją wiatry przygód

Pomyśl, że życie to przygoda, która sama do Ciebie przychodzi. Tylko ona nie lubi leniwych. Trafia do takich co mają oczy szeroko otwarte i zauważają jej znak.
Tak też jest z nami. Inicjujemy działania, do których zapraszamy właśnie Ciebie i Twoich bliskich. Stwarzamy Ci szansę na odkrycie nie tylko czegoś nowego, co samego siebie i drzemiących w Tobie umiejętności.

Poznaj projekty

FILOZOFIA

Rozwijaj zdolności

w praktycznym działaniu

Suche informację mają to do siebie, że łatwo przemijają. Choćby dlatego, że bardzo często mniej w nich ładunku emocjonalnego niż w praktycznych działaniach. „Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem” to filozofia Kartezjusza, która jest nam bardzo bliska. Dlatego korzystając z naszych projektów dostrzeżesz, że nie tylko w nich uczestniczych lecz także aktywnie je wspótworzysz.

Poznaj nas lepiej

PASJA

Dziel się tym

co daje Ci skrzydła

Kiedy dzielisz się pasją z innymi – opowiadasz o niej, pozwalasz w niej uczestniczyć – to tak jakbyś zapraszał ich do swojego świata. Prawdziwe historie ludzi potrafią zmienić całe życie. Dzięki tak obustronnej współpracy wszyscy stajemy się bogatsi, silniejsi i zdolni razem zmieniać otaczający nas świat. Dołącz do naszej przygody, odkryj swoją pasję, a gdy uznasz, że jesteś gotwa, gotowy podziel się nią.

Poznaj projekty

Słuchaj

o czym szepczemy

Zdecyduj sam jak chcesz otrzymywać
od nas informacje o działania
i nowych projektach.

Facebook

Newsletter

Zaufali Nam:

Od ponad 14 lat budujemy unikatowe relacje.