Przejdź do treści

Zajęcia Samooborny dla kobiet – świetny sposób nie tylko na zgrabną sylwetkę!

Zajęcia z samoobrony dla kobiet to świetny sposób na zachowanie dobrej kondycji i zdrowia! Są również świetnym sposobem na naukę obrony w przypadku ataku. Nasze zajęcia odbywają się w każdą środę o godzinie 18:30 w SP3 nr 3 w Szamotułach. Oferujemy różnorodne techniki samoobrony, które z pewnością pomogą Ci w każdej sytuacji. Nasi doświadczeni trenerzy pomogą Ci nauczyć się skutecznej obrony przed napastnikiem. Wszystkie nasze zajęcia to tylko 80 zł za 4 praktyczne zajęcia.


Więc na co czekasz? Zarejestruj się już dziś i zacznij uczyć się, jak się chronić!


Dlaczego Samoobrona jest ważna?: 

Samoobrona jest ważna, gdyż może Ci pomóc zachować bezpieczeństwo w przypadku ataku. Jest to również dobre ćwiczenie fizyczne, które również pomaga w utrzymaniu zgrabnej sylwetki. Jeśli nauczysz się skuteczniejszych technik samoobrony, będziesz miała mniej powodu, aby się bać w przypadku ataku. Ucząc się samoobrony, Twoja samoświadomość wzrośnie, dzięki czemu będziesz wiedziała, na co powinnaś uważać i jak sobie poradzić. 

Co oferuje nasz kurs?

Nasz kurs charakteryzuje się wsparciem i wiedzą naszych trenerów w zakresie samoobrony, a także bezpiecznym i przyjaznym dla uczestników środowiskiem do ćwiczeń. Kurs zawiera zajęcia z technik samoobrony oraz zajęcia podstasw psychologi – jak przewidzieć zagrożenie. W zajęciach z samoobrony będziesz uczyć się, jak skutecznie bronić się przed atakującym. Zajęcia praktyczne pozwolą Ci wzmocnić mięśnie, dzięki czemu Twoje ciało będzie gotowe do akcji! Po zakończonych zajęciach otrzymasz certyfikat ukończenia kursu samoobrony. 

Poznajcie swoją nową grupę!

Testujemy różne poziomy umiejętności, aby upewnić się, że każda uczestniczka będzie miała szansę korzystać z naszych zajęć. Więc nie ważne, czy jesteś początkującą, czy zaawansowaną, z łatwością znajdziesz grupę, z którą będziesz się dobrze czuć. Nasze zajęcia są również doskonałą okazją do zbudowania nowych znajomości. więc będziesz miała okazję poznać nowych ludzi i nawiązać nowe przyjaźnie podczas naszych zajęć. 

Co oferujemy naszym uczestnikom?

Oprócz wspomnianych wcześniej technik samoobrony i ćwiczeń praktycznych,  uczymy także umiejętności społecznych, które pomogą Ci w byciu bardziej samoświadomą. Na naszych zajęciach będziesz miała możliwość zadawania pytań swoim trenerom, a także wymiany uwag z innymi uczestniczkami. 

Samoobrona to świetna terapia:

Poza utrzymaniem dobrej sylwetki i bezpieczeństwa, samoobrona jest również świetną terapią! Twój poziom samooceny może naturalnie wzrosnąć, gdy będziesz miała poczucie własnej wartości i większe poczucie własnej mocy. Nauka samoobrony pomoże Ci czuć się silniejszą i bardziej pewną siebie, ponieważ udowodnisz sobie, że jesteś w stanie stawić czoła zagrożeniu a także przewidzieć je nim ono nastąpi.

Wasze wpłaty pozwolą na pokrycie honorarium dla prowadzących, przygotowanie materiałów i dyplomów. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o rejestrację.Prosimy o przybycie w obuwiu sportowym zamiennym, w wygodnych strojach i pogodnych nastrojach.

Liczba miejsc ograniczona !!!