Przejdź do treści

#herstory – unikatowe kobiety z regionu szamotulskiego

Wiemy, że czasy są trudne ale wierzymy w Wasze dobre serca! Zostaliśmy zaproszeni jako Fundacja Varietae do pewnego wyjątkowego projektu, zainicjowanego przez KOBIETY. Jego zadaniem jest przybliżenie sylwetek KOBIET, które żyły, tworzyły, realizowały się w Regionie Szamotulskim. Chcemy, by stały się inspiracją dla kolejnych pokoleń. Dla nas pewnie też!

Inicjatorkom udało się zebrać zdecydowaną większość środków, jednak to nie wszystkie. Zamierzeniem zespołu jest wydruk publikacji i ich przekazanie do przedszkoli i szkół na terenie Powiatu Szamotulskiego tak, aby postacie te pozwoliły kolejnym pokoleniom uwierzyć w siebie i swoje możliwości.

Poszukujemy sponsorów, którym zależy na wydaniu publikacji, która dzięki Wam opowie o (nie)zwykłych… kobietach.

Prosimy o wpłatę darowizny, która pozwoli zrealizować ten WAŻNY cel. Liczy się każda złotówka!!! Pamiętajcie, darowizny na rzecz fundacji możecie odpisać od podatku.

Wierzymy, że może to być początek większego projektu – naszej lokalnej #HERSTORII. Jeśli uda się zebrać większą kwotę – przeprowadzimy warsztaty, które pozwolą dziewczynkom uwierzyć w siebie, swoje możliwości, po to by mogły ODWAŻNIEJ realizować siebie. To co, pomożecie? #DziałajmyLokalnie #DziałajmyDlaNaszychDzieci #DziałajmyBoWarto

Wesprzyj akcję
wpłacając dowolny datek: