Przejdź do treści

Duma:) 4 kursu samoobrony dobiegł końca.

Finał 4 Kursy Samooborny

Z przyjemnością informujemym że współtworzony przez naszą fundację 4 kurs samoobrony dla kobiet dobiegł końca. Zajęcia prowadzili Marek Dorożała i Sebastian Śledzik, dwaj wspaniali trenerzy, którzy dostarczyli naszym uczestniczkom odwagi potrzebnej do obrony w razie potrzeby. Szczególne podziękowania należą się Damianowi Dubielowi za współtworzenia przedsięwzięcia, a także Tomaszowi Runowskiemu – dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza w Szamotułach za udostępnienie nam sali gimnastycznej.

Stawiamy na młodych liderów i liderki

Dziękujemy również Adzie Chwalisz i Grażynie Walerjańczyk – młodym obiecującym liderkom, wolontariuszkom naszej fundacji, które poprzez swoje wsparcie i zaangażowanie pomogły w realizacji tego wydarzenia.

Na koniec jeszcze raz gratulujemy wszystkim osobom zaangażowanym w ten udany kurs! Wasze zaufanie jest bardzo cenne; mamy nadzieję, że zdobyliście przydatne umiejętności, które pomogą Wam zachować bezpieczeństwo teraz i w przyszłości!

5 edycaj już…

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych zajęciach zachęcamy skorzystania z poniższego formularza i pozostawienia nam swojego adresu email. W ten sposób otrzymają informację o starcie kolejne edycji bezpośrednio na podany adres email.

Zostaw nam swój email.
Zyskasz informacje jako pierwszy.