Realizujecie projekty? Wasze dzieci „robią projekty”? W pracy bierzecie udział w projektach? Jak realizować projekty, by osiągnąć CEL? Na co zwrócić uwagę, by osiągnąć zakładane WSKAŹNIKI a jednocześnie… być częścią zespołu, który z przyjemnością „zabierze się” za kolejny projekt?
O projektach można usłyszeć wszędzie. Często – nie mając wyboru – stajemy się członkiem zespołu projektowego. A czasami – sami tworzymy ten zespół. To, co dla nas jest dużą wartością w pracy to metoda projektowa, dzięki której jasno wyznaczamy cele i sposoby, które pozwalają je osiągnąć. A nic nie smakuje lepiej, niż ZREALIZOWANE marzenia i plany.
Celem trzeciego warsztatu „NARZĘDZIA LIDERA” jest zdobycie umiejętności:
- myślenia projektowego
- realizacji projektów.
Uczestnicy poznają:
- podstawowe zasady tworzenia i wspierania zespołu,
- metody pracy w grupie,
- narzędzia projektowe umożliwiające „dowiezienie” projektu na czas,
- sposoby zarządzania ryzykami projektowymi.
Uczestnicy będą mieli okazję do praktycznej weryfikacji zdobytych umiejętności – będziemy realizować „miniprojekty”.
Do kogo kierujemy warsztaty:
Zajęcia polecamy wszystkim osobom, które są zainteresowane rozwojem umiejętności liderskich i pracą PROJEKTOWĄ, zamieszkującym Szamotuły bądź miejscowości w promieniu do 30 km.
Dzięki dofinansowaniu ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich udział w zajęciach jest BEZPŁATNY.
Czas trwania zajęć: 6 godzin warsztatowych (4,5 h). Opiekę nad dziećmi zapewnia żłobek CYPISEK.
ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W CAŁYM CYKLU ZŁOŻONYM z 4 warsztatów.
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA !!!